Propozycja kolejnego webinaru na temat nieruchomości

Po ostatnim webinarze Jak znaleźć i kupić mieszkanie pojawiła się ze strony wydawnictwa Złote Myśli, aby zorganizować kolejny webinar. W związku z tym mam propozycję dwóch tematów. Pierwszy byłby kontynuacją webinaru pt: Jak znaleźć i kupić mieszkanie. Z kolei drugi proponowany temat brzmi. “Inwestowanie w nieruchomości gruntowe czyli co musisz wiedzieć planując kupno działki”” Będę wdzięczny za komentarze zawierające sugestie dotyczące proponowanej tematyki oraz pytania do poruszenia w trakcie webinaru.

4 thoughts on “Propozycja kolejnego webinaru na temat nieruchomości

 • June 29, 2013 at 2:06 pm
  Permalink

  Czy warto kupować mieszkanie w bloku z wielkiej płyty? – chciałbym aby ten temat został poruszony podczas webinaru.

  Reply
 • June 27, 2013 at 3:57 pm
  Permalink

  Na co zwrócić uwagę planując kupno działki. To znaczy co trzeba sprawdzić oprócz dokumentów potwierdzających prawo własności sprzedającego działkę?

  Reply
 • June 27, 2013 at 3:53 pm
  Permalink

  Jak przekształcić działkę rolną w budowlaną? Co zrobić gdy na danym terenie nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego?

  Reply
 • June 22, 2013 at 12:35 pm
  Permalink

  Chciałbym uzyskać informacje jak wybrać developera, co sprawdzać w przypadku zakupu mieszkania na rynku wtórnym. Czy kupno niewybudowanego mieszkania jest bezpieczne dla kupujących. Od czego zacząć poszukiwania nieruchomości?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code