Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?- Moje reflesje

Dzisiaj przedstawię kilka moich spostrzeżeń dotyczących publikacji Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej? Książka pomaga uporządkować informacje związane koniunkturą na rynku nieruchomości. Wskazuje podstawowe czynności i problemy związane z nabywaniem nieruchomości. Moim zdaniem publikacja zawiera kilka informacji zasługujących na szczególną uwagę.

Autor pokazuje ciekawe i często niedoceniane sposoby wyszukiwania nieruchomości. Pisze w jaki sposób celnie wyszukiwać zmotywowanych sprzedawców, a dzięki temu atrakcyjne cenowo nieruchomości w danej okolicy. Przedstawione metody wymagają nakładu czasu, ale są niezwykle skuteczne.

Drugą rzeczą która zwróciła moją uwagę to kwestia przygotowania do negocjacji. Wiele podanych informacji znajdziemy w innych książkach dotyczących podstaw negocjacji. Autor pokazuje w jaki sposób zadawać pytania, aby zdobyć jak najwięcej przydatnych informacji o interesującej nas nieruchomości.

Mnie osobiście czegoś w tym opracowaniu brakuje. Wiele informacji jest zbyt ogólnych. Oczekiwałbym bardziej skondensowanej treści. To jest moja prywatna opinia.

Zobacz jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?

6 thoughts on “Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?- Moje reflesje

 • May 27, 2017 at 3:31 am
  Permalink

  Trzeba sporo czasu spędzić aby znaleźć taką nieruchomość. Czas też kosztuje. W dodatku trzeba mieć gotówkę w celu szybkiej finalizacji transakcji.

  Reply
 • April 4, 2017 at 2:45 am
  Permalink

  Kupno poniżej wartości rynkowej sprowadza się tak naprawdę do znalezienia ludzi którzy nie znają prawdziwej wartości posiadanej rzeczy. Ludzie są coraz bardziej świadomi ceny. Mają internet, mogą łatwo porównać oferty sprzedawanych nieruchomości.

  Reply
 • August 9, 2016 at 1:50 pm
  Permalink

  Nie, zlecanie nie jest najlepszym rozwiązaniem bo nikomu nie zależy tak bardzo na wybraniu najlepszej opcji jak samemu kupującemu. Ot taki mały szczegół, który powoduje, że własne zaangażowanie jest czasem więcej warte niż najlepsze biuro pośrednictwa.

  Reply
 • December 20, 2015 at 3:53 pm
  Permalink

  Tomasz dobrze mówi. Biuro może pomóc w kwestiach formalnych i prawnych, ale wszystkiego za nas nie sprawdzi. Polecam tutaj wpis na temat otoczenia nieruchomości.

  Reply
 • July 13, 2014 at 9:24 pm
  Permalink

  Jeżeli biuro nieruchomości zaproponuje jakieś nieruchomości i tak trzeba je odwiedzić, przekalkulować opłacalność ewentualnych remontów itd. Bez tego nie da się podjąć decyzji. To kosztuje wiele czasu. Biuro oczywiście może pomóc, ale i tak nikt za nas nie znajdzie nam nieruchomości.

  Reply
 • July 10, 2014 at 10:45 am
  Permalink

  Po co tracić czas na poszukiwanie nieruchomości? Nie lepiej zlecić to zewnętrzen agencji która znajdzie za nas to czego oczekujemy?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code