A może po kredyt na aukcje?

Dzięki Internetowi z czasem upowszechnią się nowe formy pośrednictwa takie jak np. aukcje kredytowe. Potencjalny kredytobiorca otwierając aukcję podaje informacje na temat poszukiwanego produktu finansowego (np. kredytu hipotecznego). Na podstawie określonych przez przez niego parametrów (kwota kredytu, ilość rat, itp.), banki uczestniczące w serwisie składają osobie poszukującej kredytu swoje oferty.

W aukcjach organizowanych przez serwis Aukcje Kredytowe oferta kredytów na razie jest niewielka. Uczestnictwo zgłosiły między innymi następujące banki: Bank BPH, Dom Bank, Bank Millennium, Deutsche Bank, BZ WBK oraz Fortis Bank. Po zamknięciu aukcji zgłoszenie osoby poszukującej kredytu przesłanie jest do wybranego banku. Jednocześnie poszukujący kredytu otrzymuje po zamknięciu aukcji certyfikat z informacjami od serwisu aukcyjnego o ofercie którą jest zainteresowany. Następnie może udać się do najbliższego oddziału banku w celu weryfikacji dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu.

One thought on “A może po kredyt na aukcje?

  • November 10, 2012 at 6:29 pm
    Permalink

    Ciekawy jestem jaka jest skuteczność tego rodzaju aukcji.
    Nie znam nikogo kto zaciągnął kredyt za pomocą aukcji kredytów. I tak trzeba później udać się do banku, przedstawić dokumenty. I tak może się okazać, że bank odmówi kredytu, ponieważ kredytobiorcy nie posiadają odpowiedniej zdolności kredytowej czy też bank nie ma odpowiedniego zabezpieczenia. Równie dobrze można pójść do doradcy. On też powinien mieć oferty wielu banków i wybrać tą najlepszą. Chyba, że oferuje te oferty od których ma najlepszą prowizję.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code